امامزاده های ملایر برای پذیرایی از مهمانان نوروزی آماده می گردد

به گزارش وبلاگ 3 جعبه، خبرنگاران: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر گفت: همزمان با شروع سال جدید و شروع مسافرت های نوروزی مساجد بین راهی و امامزاده های ملایر آماده پذیرایی از مهمانان نوروزی می شوند.

امامزاده های ملایر برای پذیرایی از مهمانان نوروزی آماده می گردد

مرتضی عزیزی در گفت وگو با خبرنگار وبلاگ 3 جعبه در ملایر، با اشاره به مهمترین برنامه های اداره اوقاف و امور خیریه ملایر در ایام نوروز گفت: همزمان با شروع سال جدید مساجد بین راهی و امامزاده های ملایر آماده پذیرایی از مهمانان نوروزی می شوند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر افزود: حسینیه امامزاده عبدالله(ع) و خوابگاه دبیرستان نمونه سیفیه ملایر برای اسکان دهی مسافران آماده در نظر گرفته شده اند.

وی از برگزاری خیمه های معرفت در امامزاده های شاخص ملایر اطلاع داد و گفت: در ایام نوروز خیمه های معرفت در امامزاده های شاخص ملایر برگزار شده و در این امامزاده ها از مسافران پذیرایی می گردد.

عزیزی به برگزاری طرح آرامش بهاری در تعطیلات نوروز اشاره نمود و افزود: در این طرح مبلغان در ایام عید در امامزاده های مستقر شده و سوالات شرعی و مسائل مسافران را می دهند.

وی از برگزاری نمایشگاه صنایع دستی بانوان کار آفرین در ایام نوروز در پارک بانوان ملایر اطلاع داد و توضیح داد: در ایام عید نوروز برنامه های متنوعی در پارک بانوان ملایر اجرا شده که برگزاری نمایشگاه صنایع دستی بانوان کارآفرین، آماده سازی امکانات رفاهی و بازی از جمله این برنامه ها است.

رئیس داره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر با اشاره به برگزاری مراسم عزای حضرت زهرا(س) در روز شهادت این بزرگوار در امامزاده ها گفت: امامزاده های ملایر از روز دوم تا روز ششم فروردین سیاه پوش شده و در این ایام به سوگواری حضرت فاطمه(س) می پردازند.

وی افزود: در روز شهادت حضرت زهرا(س) برنامه یاوران یاس نبوی در تالار موقوفات ملایر برگزار شده و بانوان ملایری برای حضرت زهرا(س) سوگواری می نمایند.

ج

منبع: تسنیم

به "امامزاده های ملایر برای پذیرایی از مهمانان نوروزی آماده می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امامزاده های ملایر برای پذیرایی از مهمانان نوروزی آماده می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید