توانایی جدید و تامل برانگیز اینستاگرام

به گزارش وبلاگ 3 جعبه، خبرنگاران : شبکه اجتماعی اینستاگرام از این پس قابلیت مهم و جدید جستجوی کلیدواژه ها را به پلتفرم خود افزوده است تا جای خالی آن دیگر حس نشود.

توانایی جدید و تامل برانگیز اینستاگرام

به گزارش وبلاگ 3 جعبه به نقل از ورگ، توانایی کاربران اینستاگرام برای جستجو در حال ارتقا است. شرکت اینستاگرام در بیانیه ای اعلام کرده است که کاربران انگلیسی زبان در 6 کشور از جمله بریتانیا، آمریکا، ایرلند و کانادا می توانند با استفاده از کلمات کلیدی در این اپلیکیشن جستجو کنند.

تا پیش از این، کاربران تنها می توانستند هشتگ ها یا حساب های کاربری را جستجو کنند. به عنوان مثال، اگر قبلاً می خواستید غذای گیاهی را در اینستاگرام پیدا کنید، فقط قادر به جستجوی پست هایی بودید که هشتگ #غذای-گیاهی در آن ها استفاده شده بود یا حساب هایی که از عنوان غذای گیاهی در نام یا بیوگرافی آن ها آمده بود. با این حال، اکنون اینستاگرام به افراد اجازه می دهد که خودشان کلیدواژه ها را جستجو کنند، به این معنی که پست های اینستاگرامی که از عبارت غذای گیاهی در آن ها استفاده شده است، باید پس از جستجو ظاهر شوند حتی اگر هشتگ خاصی در آن وجود نداشته باشد.

البته هنوز تعیین نیست که این سرویس چگونه تعیین می کند که یک پست شامل چه محتوایی است. به عنوان مثال، پس از جستجو برای غذاهای گیاهی، برخی از غذاهای گوشتی در نتایج آمده بود که به احتمال زیاد آن چیزی نیست که کسی در تلاش برای یافتن غذای گیاهی به دنبال آن باشد.

>>> بیشتر بخوانید؛

استارتاپ 1.4 میلیارد دلاری که حالا هزار دلار می ارزد

سخنگوی شرکت اینستاگرام می گوید تیم اینستاگرام تعدادی از فاکتورها از جمله نوع محتوا، کپشن ها، زمان ارسال پست و موارد دیگری را برای نمایش نتایج مرتبط در نظر می گیرد. این برنامه همچنین از یادگیری ماشین برای یافتن بالاترین کیفیت محتوای مرتبط با شما استفاده می کند.

جستجو کلیدواژه ها در اینستاگرام محدود خواهد بود

این یک تغییر نسبتاً بزرگ برای این شبکه اجتماعی است. اینستاگرام همیشه در ارائه توانایی برای یافتن پست های مدنظر کاربران به طرز ناامیدکننده ای محدود و ضعیف بوده است. سخنگوی اینستاگرام البته اشاره می کند که تنها اصطلاحات خاصی قابل جستجو هستند، او در این باره گفته است: جستجو محدود به موضوعات مورد علاقه عمومی و کلیدواژه ها است که با قوانین اینستاگرام همخوانی دارند.

این به آن معناست که من قادر به جستجوی واکسن ها ، QAnon یا حتی ترامپ یا بایدن نیستم. با این حال می توانم حیوانات، ماکارونی یا گل ها را جستجو کنم. باید این را از پیش بدانید که جستجو قطعا در اینستاگرام محدود خواهد بود. البته با این وصف هم هنوز به نظر می رسد که چیز های خوبی که مردم بتوانند آنان را جستجو کنند وجود دارد. اهمیت کلیدواژه ها از این پس در اینستاگرام بیش از گذشته می شود و احتمالا به کاربران کمک خواهد کرد که به محتوای جدیدی دسترسی پیدا کنند که متناسب با خواسته های آنان باشد.

منبع: اقتصادنیوز

به "توانایی جدید و تامل برانگیز اینستاگرام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توانایی جدید و تامل برانگیز اینستاگرام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید