حمله زرینچه به فتح الله زاده ، او با موتور گازی از کنار استقلال به همه چیز رسید

به گزارش وبلاگ 3 جعبه، سرپرست مستعفی تیم فوتبال استقلال گفت: زندگی من به شکلی نیست که از یک عکاس ورزشی بودن به جایی برسم اما حالا بروید زندگی او را ببینید و بیایید زندگی من را هم ببینید.

حمله زرینچه به فتح الله زاده ، او با موتور گازی از کنار استقلال به همه چیز رسید

به گزارش وبلاگ 3 جعبه به نقل از فارس، جواد زرینچه شب گذشته در برنامه فوتبال برتر از علی فتح الله زاده انتقاد کرد و در ادامه، مدیرعامل سابق استقلال روی خط رفت و مدعی شد زرینچه باید محترمانه تر صحبت می کرد، اما او به خاطر یک میلیون تومان استقلال را رها کرد و به کشاورز رفت.

سرپرست مستعفی استقلال در مورد صحبت های فتح الله زاده گفت: شخصی که قبل از بازی یک فایل صوتی را منتشر می نماید در حالی که من سه سال است او را ندیده ام خودش را استقلالی می داند؟ او با این کارش باعث شد علیه من فحاشی نمایند و تیم را به هم ریخت. نمی دانم چرا افراد باشخصیتی مثل واعظ آشتیانی، قریب و اولیایی هیچ وقت در اینگونه موارد اسم شان مطرح نمی گردد، اما در هر بحرانی اسم امثال فتح الله زاده می آید؟ آینده نشان خواهد داد که این افراد چگونه کار نموده اند.

وی در مورد اینکه مدیرعامل سابق استقلال مدعی شده زرینچه به خاطر یک میلیون تومان این تیم را رها کرد و به کشاورز رفت، گفت: زمانی که به کشاورز رفتم می خواستم تشکیل زندگی بدهم، اما من که در لیگ دسته سه استقلال را رها نکردم، بلکه وقتی قهرمان آسیا شدیم از تیم جدا شدم. ضمن آنکه بعد از کشاورز، با قرارداد 10 میلیون تومانی به ذوب آهن رفتم، اما منصورخان به منزل ما آمد و گفت به استقلال برگرد، آن هم در حالی که با ذوب آهن قرارداد بسته بودم.

وی ادامه داد: اگر اشتباه نکنم، مهدی تاج مدیرعامل ذوب آهن بود و آقای عاطف سرمربیگری تیم را برعهده داشت، ولی من 10 میلیون تومان آنها را پس دادم و با 150 هزار تومان به استقلال برگشتم. آن موقع در بلوار فردوس تهران زندگی می کردم و می توانستم یک خانه 200 متری با 10 میلیون تومان در آنجا بخرم.

زرینچه ادامه داد: شاهد این صحبت هایم، کاظم اولیایی و علی جباری هستند، پس من دینم را به استقلال ادا نموده ام. زندگی ام به شکلی نیست که از یک عکاس ورزشی بودن به جایی برسم که همه می دانند. فتح الله زاده با موتورگازی به مرغوبکار می آمد و عکاسی می کرد و می رفت، حالا بروید زندگی او را ببینید و بیایید زندگی من را هم ببینید، آن وقت متوجه می شوید چه کسی از کنار استقلال وضعش خوب شده است.

وی با اشاره به اتفاقاتی که در زمان سرمربیگری ناصر حجازی رخ داد، توضیح داد: فتح الله زاده مدیرعامل استقلال بوده و حجازی را برکنار نموده، اما او با عوامل رسانه ای اش کاری کرد که بگویند زرینچه باعث رفتن حجازی شده است. اشکالی ندارد، این حرفها را بزنند، اما شش سال بعد که من نبودم چرا در هفته ششم فتح الله زاده حجازی را برکنار کرد؟ او فکر می نماید که من نمی دانم که به آبگوشت خورهایش گفته بود علیه حجازی شعار بدهند که او خودش از استقلال برود؟ مردم باید اینها را بدانند.

وی تأکید کرد: اینها به کنار، در آن موقع بازیکنان ترانسفر می شدند و با پول هایی که معین نمی شد به کجا می رفت، اینها همه حرف است که یک روز آنها را خواهم زد. می دانم این نفرات با چه کسانی دیدار نموده اند و به وقتش اسم تمامی آنها را می آورم. محمد حیرانی همکاری شما بوده و این چیزها را خوب می داند.

زرینچه در ادامه تأکید کرد: هر وقت آقایان از استقلال دور بودند، با چماق و چوب این تیم را زدند. شما یک مصاحبه بیاورید که آقایان از استقلال حمایت نموده باشند. شنیده ام فتحی از سمت خود استعفا نموده که به خاطر این اتفاق راضی هستم، اما برای وزارت ورزش متأسفم اگر فتح الله زاده را مدیرعامل این باشگاه کند. واقعاً باید درب وزارت ورزش را گِل گرفت که یک مدیر با چنین عقبه ای را انتخاب کند.

وی در مورد اینکه آیا به کارش در استقلال در این شرایط ادامه می دهد یا خیر، گفت: من دیگر در استقلال کار نخواهم کرد و دوست دارم آنهایی که انرژی دارند و بازیکنان به آنها علاقه دارند بیایند و کارشان را آغاز نمایند. برای من اسم استقلال از همه چیز مهم تر است و مثل بعضی ها نیستم که از کنار استقلال به همه چیز برسیم. من به عنوان طرفدار کنار این تیم هستم و تحت هر شرایطی از استقلال حمایت می کنم.

  • فتحی رفت | کوشش هیات مدیره استقلال برای بازگرداندن استراماچونی
منبع: همشهری آنلاین

به "حمله زرینچه به فتح الله زاده ، او با موتور گازی از کنار استقلال به همه چیز رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله زرینچه به فتح الله زاده ، او با موتور گازی از کنار استقلال به همه چیز رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید