خانه نشینی طولانی مدت در انتظار مدافع ناپولی

به گزارش وبلاگ 3 جعبه، در شب توقف تیم فوتبال ناپولی در خانه اسپال، یک اتفاق بد دیگر نیز برای تیم تحت راهنمایی کارلو آنچلوتی رخ داد چون یکی از بازیکنانش را از دست داد.

خانه نشینی طولانی مدت در انتظار مدافع ناپولی

به گزارش وبلاگ 3 جعبه، گروهی از رسانه های ایتالیایی اعلام نموده اند که کوین مالکویی مدافع کناری تیم فوتبال ناپولی در بازی شب گذشته (یکشنبه) این تیم مقابل اسپال که با تساوی یک بر یک سرانجام یافت، دچار پارگی رباط صلیبی شده است، مصدومیتی که انتظار می رود فصل را برای او به سرانجام برساند.

مدافع فرانسوی 28 ساله ناپولی در این بازی که در استادیوم ماتزا برگزار گردید، لنگان لنگان و گریان زمین بازی را ترک کرد. او پس از یک پرش، فرود بدی داشت و به نظر می رسید که زانویش پیچ خورده است. با این حال پس از آنالیز های سریع کادر پزشکی و استفاده از اسپری تسکین دهنده درد، به او اجازه داده شد که به بازی ادامه دهد.

چند دقیقه بعد اما مالکویی با درد فراوان روی زمین افتاد و با یاری پزشکان میدان را ترک کرد. طبق اعلام شبکه اسکای اسپورت ایتالیا، رباط صلیبی مالکویی آسیب دیده است و او حداقل 4 ماه از میادین دور خواهد بود. البته میزان دقیق مصدومیت او امروز تعیین خواهد شد.

اگر خبر اسکای اسپورت ایتالیا صحت داشته باشد، کارلو آنچلوتی با دردسر بزرگی روبرو خواهد شد چون او پیش از این هم مصدومانی مانند ماریو رویی، نیکلا ماکسیموویچ و السید هیسای داشت و به نظر می رسد که تمایلی به استفاده از فوزی غلام ندارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خانه نشینی طولانی مدت در انتظار مدافع ناپولی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانه نشینی طولانی مدت در انتظار مدافع ناپولی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید