خبرنگاران افزایش 23 نفری تعداد مبتلایان به کرونا در آذربایجان شرقی

به گزارش وبلاگ 3 جعبه، تبریز - خبرنگاران - آمار مبتلایان به کرونا در آذربایجان شرقی با افزایش 23 نفری نسبت به روز گذشته به 130 نفر رسید.

خبرنگاران افزایش 23 نفری تعداد مبتلایان به کرونا در آذربایجان شرقی

رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز یکشنبه شب در یک گفت و گوی خبری با اعلام این خبر گفت: هر چند مبتلایان به ویروس کرونا در آذربایجان شرقی اکثرا مسن هستند، اما جوانان 23 و 29 ساله هم به دلیل مسائل تنفسی در بخش بستری هستند.

محمد حسین صومی اظهار کرد: تعداد فوتی های ناششی از ابتلا به کرونا در سطح استان نیز تا به امروز به 12 نفر رسیده است.

وی با تاکید بر ضرورت ماندن در خانه و جدی دریافت کرونا و توصیه های بهداشتی، گفت: اخبار خوبی از بازار تبریز، اماکن عمومی و فروشگاه های عظیم به گوش نمی رسد، مردم برای درک حال بیماران، لحظاتی را در نظر بگیرند که نمی توانند نفس بکشند.

وی تاکید نمود: بیماران از مردم خواهش می نمایند تا در خانه هایشان بمانند و به گسترش ویروس یاری ننمایند.

صومی اضافه نمود: جلسه ستاد دانشگاهی برگزار شده است و جلسه ستاد استانی نیز ظهر فردا برگزار و تصمیمات جدیدی اتخاذ و در صورت احتیاج هشدار داده می گردد.

وی از گندزدایی بانک ها نیز اطلاع داد و گفت: تصمیمات در این خصوص نیز فردا اتخاذ می گردد، مهمترین قدم در این خصوص ارائه خدمات الکترونیک و کاهش مراجعات است.

افزون بر 12 هزار کادر درمانی در مراکز درمانی و بیمارستان های آذربایجان ششرقی در حال ارایه خدمات به مردم در زمینه مقابله با شیوع کرونا ویروس هستند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران افزایش 23 نفری تعداد مبتلایان به کرونا در آذربایجان شرقی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران افزایش 23 نفری تعداد مبتلایان به کرونا در آذربایجان شرقی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید