خبرنگاران رونالدو در نیوکمپ کنار مسی؛ یک درصد هم فکرش را نکنید

به گزارش وبلاگ 3 جعبه، تهران- خبرنگاران- کریستیانو رونالدو یوونتوس را ترک می نماید اما آیا واقعا این امکان وجود دارد که با بازگشتی غافلگیرکننده به اسپانیا، با لیونل مسی هم تیمی گردد؟

خبرنگاران رونالدو در نیوکمپ کنار مسی؛ یک درصد هم فکرش را نکنید

به گزارش وبلاگ 3 جعبه، بدنبال حذف یووه از لیگ قهرمانان که به اخراج مائوریتسیو ساری منجر شد، شایعات زیادی در خصوص کوچ احتمالی رونالدو دست به دست شد؛ در ابتدا گزینه اصلی پاری سن ژرمن بود و حالا اما شایعات جذابیت عجیب و البته کاذبی به خود گرفته است؛ رونالدو در نیوکمپ....

در درجه اول پاسخ منفی است؛ نه، به هیچ وجه امکان چنین اتفاقی وجود ندارد.

اما چرا؟

در درجه اول، رونالدو و مسی به ناسازگاری و تنش با یکدیگر شهرت دارند؛ گزارش های معدودی از هرگونه ابراز همدردی مستقیم آنان با یکدیگر وجود دارد اما برکسی پوشیده نیست که آنان برای کسب عنوان بهترین بازیکن تاریخ فوتبال، با یکدیگر نبرد مستقیمی دارند.

این احتمالا همان دلیلی است که رونالدو به خاطر آن میخواهد از تورین کوچ کند؛ رسیدن به دست کم یک جام قهرمانی دیگر در لیگ قهرمانان اروپا و فتح چند لیگ داخلی و در نتیجه افزایش افتخارات گنجه افتخارتش.

مسی چهار بار لیگ قهرمانان و 10 بار لالیگا را فتح نموده است؛ علاوه بر این، او دو سال از رونالدو جوانتر است بنابراین فضای بیشتری برای افزایش افتخارات خود در اختیار دارد.

در سوی دیگر، رونالدو تنها هفت قهرمانی در لیگ داخلی دارد اما پنج بار لیگ قهرمانان را تصاحب نموده است. رفتن از یوونتوس با توجه به اینکه لاتزیو و اینترمیلان در یک قدمی بانوی پیر قرار دارند، منطقی است.

علاوه بر این، اگر آنها در یک تیم باشند، دست کم مسی دیگر قارد نخواهد بود تا جام های بیشتری از رونالدو به دست آورد چون هر دو با هم قهرمان می شوند.

آنها رقیب هستند و سخت است که فکر کنیم مسی با نفوذ سیاسی قابل ملاحظه خود در نیوکمپ، قدرت خود را با رونالدو شریک گردد و سخت تر از آن این است که فکر کنیم رونالدو چنین موضوعی را می پذیرد.

در درجه دوم، مسئله پول است. رونالدو ظاهرا سالانه 28 میلیون پوند درآمد دارد؛ مسی هم همینطور یا تقریبا همین مقدار درآمد دارد؛ وارد شدن به چنین مذاکراتی عملا وارد شدن به یک کابوس تمام نشدنی است.

و در نهایت، این اتفاق عملا در زمین بازی منطقی نیست. اگرچه بارسا یا هر تیم دیگری می تواند از رونالدو به عنوان گزینه استفاده کند اما بهترین بازیکنان این تیم در خط حمله هستند؛ مسی، عثمان دمبله، لوئیس سوارز، آنتوآن گریژمان و البته آنسو فاتی.

در واقع، آخرین چیزی که آبی اناری ها احتیاج دارند، یک 30 ساله دیگر است که برابر رشد جوانترها ایستاده و جمع مسن های کاتالان را تکمیل کند. علاوه بر این، آنها به جای یک 9کاذب، به مدافع و هافبک خوب احتیاج دارند.

با این حال، چنین انتقالی شدنی است؟

خیر شدنی نیست.

احتمالش هم وجود ندارد؟

نه.

اما چطور چنین اتفاقی قابل تحقق است؟

ابتدا پول؛ بیایید فرض کنیم که سوآرز از رفتن به اینترمیامی استقبال کند. این انتقال 15 میلیون به بودجه بارسا اضافه می نماید. دمبله با رقمی معقول به منچستریونایتد فروخته گردد و شاید شیاطین سرخ برای آنسو فاتی هم 100 میلیون پوند پرداخت نمایند؛ بارسا شاید هم بتواند برای ساموئل اومتیتی و ایوان راکیتیچ مشتری پیدا کند.

خب تبریک؛ در این نقطه آنها می توانند از پس مخارج رونالدو برآیند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران رونالدو در نیوکمپ کنار مسی؛ یک درصد هم فکرش را نکنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران رونالدو در نیوکمپ کنار مسی؛ یک درصد هم فکرش را نکنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید