خبرنگاران 27 پست و پایگاه هلال احمر گیلان در طرح زمستانه فعال است

به گزارش وبلاگ 3 جعبه، رشت - خبرنگاران - مدیرعامل هلال احمر گیلان از شروع اجرای طرح زمستانه در 27 پست و پایگاه امداد و نجات این جمعیت اطلاع داد.

خبرنگاران 27 پست و پایگاه هلال احمر گیلان در طرح زمستانه فعال است

سیاوش غلامی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ 3 جعبه گفت: طرح زمستانه هلال احمر گیلان در پنج پست و 22 پایگاه این جمعیت در شهرستان های مختلف استان فعال شده است.

وی اضافه کرد: در اجرای طرح زمستانه جمعیت هلال احمر استان گیلان در هر پست سه نفر و در هر پایگاه پنج نفر برای ارایه خدمات رسانی احتمالی در زمستان فعالیت دارند.

مدیرعامل هلال احمر گیلان خاطر نشان کرد: 22 آمبولانس و تیم آنست و پایگاه امدادی هوایی، 11 ست امداد و نجات و تیم واکنش سریع برای طرح زمستانه جمعیت هلال احمر استان پیش بینی شده است.

وی بیان داشت: مردم هنگام وقوع حوادث طبیعی و بین جاده ای در صورت احتیاج به خدمات امدادی می توانند با تلفن 112 ندای امداد تماس گرفته و از خدمات امداد و نجات هلال احمر گیلان به صورت رایگان بهره مند شوند.

طرح زمستانه هلال احمر گیلان تا 20 اسفند فعال است.

جمعیت هلال احمر استان گیلان، 14 هزار و 36 عضو و داوطلب دارد که شاخه آزاد جوانان، غنچه های هلال، دانش آموزی، دانشجویی، طلاب و روستایی جوانان جمعیت هلال احمر گیلان را تشکیل می دهند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران 27 پست و پایگاه هلال احمر گیلان در طرح زمستانه فعال است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 27 پست و پایگاه هلال احمر گیلان در طرح زمستانه فعال است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید