راهیابی شش قایق ایران به فینال رقابت ها

به گزارش وبلاگ 3 جعبه، مسابقات روئینگ قهرمانی آسیا از امروز اول آبان ماه در چونگجو کره جنوبی آغاز شد که در سرانجام اولین روز این رقابت ها شش قایق ایران پیروز شدند به فینال این بازیها راه یابند.

راهیابی شش قایق ایران به فینال رقابت ها

مریم امیدی پارسا در دور مقدماتی روئینگ تک نفره سنگین وزن بانوان در گروه خود اول شد و مستقیما به فینال راه پیدا کرد. همچنین با برگزاری دور مقدماتی روئینگ تک نفره سبک وزن بانوان، نازنین ملایی با قرارگیری در رده نخست گروه خود، مستقیما به فینال این ماده صعود کرد.

بهمن نصیری در دور مقدماتی روئینگ تک نفره سنگین وزن مردان در گروه خود در رتبه نخست قرار گرفت و مستقیما به فینال این ماده راه پیدا کرد.

در ادامه مسابقات با برگزاری دور مقدماتی روئینگ دونفره سنگین وزن مردان عاقل حبیبیان و سیاوش سعیدی در گروه اول مقدماتی در جایگاه دوم قرار گرفتند و به فینال راه پیدا کردند.

هانیه مسرور و نازنین رحمانی در رده دوم مسابقه معین خط روئینگ دونفره سنگین وزن قرار گرفتند و به مرحله فینال راه یافتند تا در فینال با پاروزنان چین، کره جنوبی، تایلند و ژاپن رقابت کنند. زینب نوروزی و کیمیا زارعی هم در گروه اول دور مقدماتی روئینگ دونفره سبک وزن بانوان دوم شدند و به فینال این ماده صعود کردند.

مسابقات روئینگ قهرمانی آسیا از اول تا پنجم آبان ماه در چونگجو کره جنوبی برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "راهیابی شش قایق ایران به فینال رقابت ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهیابی شش قایق ایران به فینال رقابت ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید