راه&zwnjاندازی رسانه فرهنگی-اجتماعی حوزه بانوان کارآفرین

به گزارش وبلاگ 3 جعبه، خبرگزاری خبرنگاران-همزمان با 9/9/99 اولین رسانه جامع فرهنگی-اجتماعی حوزه بانوان کارآفرین راه اندازی شد.

راه&zwnjاندازی رسانه فرهنگی-اجتماعی حوزه بانوان کارآفرین

به گزارش وبلاگ 3 جعبه، این رسانه که ایران بان نو نام دارد قصد نموده به وسیله معرفی کارنمودهای فرهنگی فعالیت بانوان کارآفرین به اطلاع رسانی تحلیلی درباره آن ها بپردازد.

ایران بان نو تحت نظر شورای سیاستگزاری ایران بان نو فعالیت می نماید. دبیر شورای سیاستگزاری طیبه دین محمدی است و تحریریه این رسانه با همکاری گروهی از فعالان رسانه ای متخصص به مدیریت محمد شاکری اداره می گردد.

علاقمندان برای ورود به این رسانه از آدرس iranbaneno.ir استفاده نمایند.

در مرامنامه ایران بان نو چنین آمده است: ایران بان نو به عنوان نخستین رسانه تخصصی بانوان کارآفرین میخواهد بی درغلتیدن به نگاه های سیاست زده، هم و غم خود را برای معرفی بانوان کارآفرین در سراسر ایران بگذارد. ایران بان نو علاقمند است تریبون آن دسته از بانوان کارآفرینی باشد که به خاطر محرومیت از دسترسی به مرکز بیش از بقیه در مهجوریت قرار گرفته اند. ایران بان نو نه فقط به دنبال معرفی این بانوان است بلکه خواهد کوشید پیوندی ایجاد کند میان این بانوان و صاحبان سرمایه تا در نتیجه اجتماع آنها، رشدی ایجاد گردد هم در سطح زندگی این کارآفرینان و هم معنایی منطقی ایجاد گردد برای صرف سرمایه!

منبع: خبرگزاری آریا

به "راه&zwnjاندازی رسانه فرهنگی-اجتماعی حوزه بانوان کارآفرین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه&zwnjاندازی رسانه فرهنگی-اجتماعی حوزه بانوان کارآفرین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید