زنده روح: بدشانس بودیم که چند هفته از بالای جدول دور شدیم، می توانستیم با گل های بیشتر پیکان را شکست بدهیم

به گزارش وبلاگ 3 جعبه، هافبک تیم فوتبال گل گهر سیرجان مدعی است این تیم در مصاف با پیکان در هفته بیستم لیگ برتر می توانسته با اختلاف بیش از دو گل پیروز گردد.

زنده روح: بدشانس بودیم که چند هفته از بالای جدول دور شدیم، می توانستیم با گل های بیشتر پیکان را شکست بدهیم

احمد زنده روح در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ 3 جعبه، درباره پیروزی خارج از خانه تیمش برابر پیکان گفت: قبل از بازی هیچ هدفی جز دریافت سه امتیاز نداشتیم. ما بعد از شکست دادن ماشین سازی احتیاج مبرمی به این برد داشتیم تا شرایط مان را در جدول بهتر کنیم و خوشبختانه با انجام یک بازی خوب به سه امتیاز رسیدیم. در طول بازی هم نسبت به حریف از لحاظ فنی و تاکتیکی فزونی داشتیم و به چیزی که شایستگی اش را داشتیم، دست پیدا کردیم.

وی در واکنش به اعتراض کادر فنی پیکان به گل مرتضی تبریزی خاطر نشان کرد: من دوست ندارم در خصوص داوری صحبت کنم و خود تبریزی هم در این مورد با بچه ها حرف زده است. مسئله مهم این است که ما با شایستگی این بازی را بردیم و حتی می توانستیم گل های بیشتری هم به پیکان بزنیم.

هافبک تیم فوتبال گل گهر با اشاره به صعود تیمش به رده چهارم جدول توضیح داد: تیم هایی مثل فولاد، تراکتور و صنعت نفت بازی های کمتری نسبت به ما انجام داده اند، ولی در مجموع باید بگویم که صندلی واقعی گل گهر قرار دریافت در بالای جدول است. ما از لحاظ فنی جزو تیم های خوب لیگ برتر هستیم و در چند هفته با بدشانسی نتیجه نگرفتیم و از بالای جدول دور شدیم. حالا هم تمام هدف مان این است که در ادامه بازی ها خوب امتیاز بگیریم و لیگ را با رتبه ای که در شأن تیم ماست به انتها برسانیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "زنده روح: بدشانس بودیم که چند هفته از بالای جدول دور شدیم، می توانستیم با گل های بیشتر پیکان را شکست بدهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زنده روح: بدشانس بودیم که چند هفته از بالای جدول دور شدیم، می توانستیم با گل های بیشتر پیکان را شکست بدهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید