زیباترین استوری ها و تصاویر پروفایل به مناسبت روز شهادت امام هشتم(ع)

به گزارش وبلاگ 3 جعبه، به مناسبت فرارسیدن روز شهادت امام هشتم شیعیان حضرت رضا(ع)، مجموعه ای از زیباترین تصاویر در قالب استوری برای شما کاربران تهیه و تنظیم شده است.

زیباترین استوری ها و تصاویر پروفایل به مناسبت روز شهادت امام هشتم(ع)

به گزارش خبرنگار، حضرت علی بن موسی الرضا(ع) هشتمین امام شیعیان است که زیارت ایشان نزد مسلمانان و دلدادگان اهل بیت به ویژه ایرانیان صندلی ویژه ای دارد. بنا بر نظر مشهور مورخان ایشان در یازدهم ذی القعده سال 148 هـ. ق، در مدینه به دنیا آمدند. نام مبارکشان، علی، کنیه آن حضرت، ابوالحسن و دارای القاب متعددی از جمله؛ رضا، صادق، صابر، فاضل و... هستند، اما مشهورترین لقب ایشان، رضا به معنای خشنودی است.

حضرت رضا (ع) پس از هفده سال سکونت در مدینه و تبلیغ دین و ارشاد مردم، با نقشه و حیله مأمون عباسی، راه خراسان را در پیش گرفت. آن حضرت پس از قبول اجباری ولایت عهدی مأمون و گذشت سه سال، در 55 سالگی به دست مأمون خلیفه عباسی به شهادت رسید. در تقویم رسمی سال جاری 7 آبان مقارن با سالروز شهادت امام رضا (ع) است. ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت امام رئوف (ع)، مجموعه ای از متن ها و پیغام های تسلیت ویژه این روز را برای شما کاربران گرامی تهیه و تنظیم نموده ایم که در ادامه آن را دریافت می کنید:

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "زیباترین استوری ها و تصاویر پروفایل به مناسبت روز شهادت امام هشتم(ع)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیباترین استوری ها و تصاویر پروفایل به مناسبت روز شهادت امام هشتم(ع)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید