فارس من، برگزاری آزمون تکمیل ظرفیت برنامه آموزشی را بر هم می زند

به گزارش وبلاگ 3 جعبه، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی امیر کبیر گفت: برگزاری تکمیل ظرفیت دکتری سال 98 غیر منطقی است چراکه ظرفیت دانشگاه ها محدود بوده و اگر بیش ازآن دانشجو جذب شود کیفیت آموزشی تاثیر منفی داشته و در نهایت این کار برنامه ریزی آموزشی را بر هم می زند.

فارس من، برگزاری آزمون تکمیل ظرفیت برنامه آموزشی را بر هم می زند

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ 3 جعبه، سامانه فارس من سامانه ای است که مخاطبان وبلاگ 3 جعبه می توانند از طریق آن مسائل خود در تمام حوزه ها را مطرح کنند تا وبلاگ 3 جعبه خبرگزاری این مسائل را پیگیری کرده و پاسخ آن را از مسؤولان دریافت کنند.

خاطبان وبلاگ 3 جعبه موضوع لزوم تکمیل ظرفیت دکتری 98 را مطرح کرده و از وبلاگ 3 جعبه خواستارگفت وگو با مسئولان شدند که وبلاگ 3 جعبه وبلاگ 3 جعبه برحسب وفای به عهد این موضوع را در دستور کار قرار دادند.

محمدحسین کریمیان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی امیر کبیر درباره موضوع لزوم تکمیل ظرفیت دکتری 98 گفت: تکمیل ظرفیت دکتری سال 98 طبق چهارچوب و قوانین آوزشی بر اساس ظرفیت موجود هر دانشگاه انجام می شود زیرا اگر بیش از ظرفیت دانشجو پذیرش شود سیستم آموزشی بر هم می ریزدو از طرفی باید بگویم اگر در بهمن ماه تکمیل ظرفیت انجام شودباید برای دانشجویان دوباره کلاس های درس ترم قبل ارائه شود که دانشگاه برای این کار امکانات وسیعی ندارد.

وی اضافه کرد: برگزاری تکمیل ظرفیت دکتری سال 98 غیر منطقی است چراکه ظرفیت دانشگاه ها محدود بوده و اگر بیش ازآن دانشجو جذب شود کیفیت آموزشی تاثیر منفی داشته و در نهایت این کار برنامه ریزی آموزشی را بر هم می زند.

منبع: خبرگزاری فارس

به "فارس من، برگزاری آزمون تکمیل ظرفیت برنامه آموزشی را بر هم می زند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فارس من، برگزاری آزمون تکمیل ظرفیت برنامه آموزشی را بر هم می زند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید