فراخوان خودروهای تسلا از پارکینگ ممکن شد

به گزارش وبلاگ 3 جعبه به نقل از اینترتستینگ اینجینیرینگ، نسخه 10 نرم افزار تسلا به مالکان تولیدات این شرکت امکان می دهد تا خودروی خود را از پارکینگ به سمت خود فرا بخوانند.

فراخوان خودروهای تسلا از پارکینگ ممکن شد

همچنین آنها می توانند ضمن پخش موسیقی بی کلام آوازهای مشهور بر روی نمایشگر خودرو، متن اشعار آنها را بر روی نمایشگر ببینند و با میکروفون به تمرین آوازخوانی بپردازند و با دسترسی آسان به سایت های به اشتراک گذاری موسیقی به فایل های موسیقی محبوب خود دسترسی یافته و آنها را پخش نمایند.

این به روزرسانی نرم افزاری برای مدل های اس، ایکس و مدل 3 خودروهای تسلا در دسترس است. آن دسته از خریداران خودروهای تسلا که هزینه استفاده از خدمات خودران را به طور کامل پرداخت نموده اند، قبل از دیگر مشتریان به خدمات یادشده دسترسی می یابند.

قابلیت فراخوانی خودروهای تسلا محدود به حرکت آنها از پارکینگ به محل حضور راننده نیست و از این طریق می توان خودرو را به هر نقطه ای که مدنظر فرد است منتقل کرد تا بدین شیوه از آن برای سوارشدن شخص یا اشخاص دیگری و شگفت زده کردن آنها نیز استفاده کرد.

از این پس خودروهای تسلا می توانند ویدئوها و برنامه های تلویزیونی مختلفی را به وسیله اتصال به اسپاتیفای، نتفلیکس، یوتیوب و هولو پخش نمایند. البته این خدمات تنها در زمان توقف خودرو در دسترس است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فراخوان خودروهای تسلا از پارکینگ ممکن شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان خودروهای تسلا از پارکینگ ممکن شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید