فرصت یک ماهه برای توافق روسای جودوی ایران و دنیا

به گزارش وبلاگ 3 جعبه، آرش میر اسماعیلی بعد از ظهر امروز در حاشیه مجمع انتخابات هیئت جودو خوزستان، با بیان اینکه دادگاه جهانی حکمیت شهریورماه برگزار گردید، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در این یک ماه نیز مذاکرات فراوانی گرفت اما فدراسیون جهانی یک شرط مغایر با منشور المپیک و اساس نامه مطرح نمود و روی این قضیه مُصر ماند و ما نیز حقیقتاً این شرط را مغایر با اساس نامه دانستیم.

فرصت یک ماهه برای توافق روسای جودوی ایران و دنیا

وی با بیان اینکه با سرانجام فرصت یک ماهه منتظر رأی دادگاه هستیم، اضافه کرد: امید می رود که شرایطی پیش بیاید که جمعیت 90 هزار نفری جامعه جودوی ایران، فدای یک ورزشکار نشود و امید است رأی صادره برای کشور ما عادلانه باشد.

رئیس فدراسیون جودو ادامه داد: از شهریورماه سال گذشته که این تعلیق بر ما حاکم شد، کوشش کردیم از این تهدید به عنوان یک فرصت استفاده کنیم و سعی داشتیم جامعه جودو را در بحث همگانی و افزایش جمعیت پیش ببریم و باورم این است که در این زمینه پیروز عمل کردیم.

میر اسماعیلی با بیان اینکه هنوز در زمینه برگزاری لیگ جودو ایران تصمیم گیری نکردیم، اظهار کرد: قصد داریم اسفندماه سال جاری مسابقات کاتا را در بخش آقایان و بانوان به صورت آنلاین برگزار کنیم و به دنبال برگزاری لیگ جودو پس از فراهم شدن شرایط در اسفندماه نیز هستیم.

وی با تبریک انتخاب مجدد فضل الله پور به عنوان رئیس هیئت جودو خوزستان، گفت: در چهار سال گذشته شاهد زحمات ارزشمند فضل الله پور و همکاران وی بودیم و با عملکردشان شاهد رشد و توسعه این رشته در استان نسبت به سال های گذشته شدند.

به گزارش وبلاگ 3 جعبه، در مجمع انتخابات هیئت جودو خوزستان حبیب فضل الله پور با کسب 17 رأی برای چهار سال ریاست این هیئت را بر عهده گرفت.

مختار خورنگ و وحید زیلایی دیگر کاندیداهای انتخابات هیئت جودو خوزستان بودند که خورنگ در مجمع شرکت نکرد و زیلایی هم از حضور در انتخابات انصراف داد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فرصت یک ماهه برای توافق روسای جودوی ایران و دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرصت یک ماهه برای توافق روسای جودوی ایران و دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید