مدیرعامل استقلال زودتر معرفی گردد تا تیم لطمه نخورد

به گزارش وبلاگ 3 جعبه، صادق ورمزیار در مصاحبه با خبرنگاران و در مورد استعفای فتحی و گزینه هایی که برنامه های خود را برای مدیرعاملی استقلال به وزارت ورزش داده اند، گفت: مدت ها پیش باید این اتفاق می افتد. فتحی نتوانست باشگاه استقلال را مدیریت کند. او تنها حرف هایی می زد که دل خوش کننده بود و اما در عمل اتفاقی نمی افتاد و دیدیم که در ملاقات برابر پیکان، طرفداران استقلال در طول زمانی که در استادیوم حضور داشتند، مرتب علیه وی شعار داده و خواهان برکناری او شدند.

مدیرعامل استقلال زودتر معرفی گردد تا تیم لطمه نخورد

ورمزیار توضیح داد: در ملاقات برابر پیکان شاهد بودیم که نبود سرمربی کنار خط چقدر به استقلال لطمه زد. اگرچه بزرگترهای تیم تمام کوشش خود را به کار بستند تا آرامش در اردوی استقلال باقی بماند اما کاملاً مشهود بود که تیم شرایط قبل را ندارد. بازیکنان ناراحت و عصبی هستند و این مسئله باعث شد تا همانند گذشته بازی های باکیفیتی از استقلال نبینیم.

کاپیتان پیشین استقلال در مورد بازگشت سرمربی ایتالیایی آبی پوشان گفت: استرا قول داده بود که به محض اینکه مسائلش در ایتالیا رفع گردد به زودی به ایران بازخواهد گشت و بنابراین امیدواریم حالا که وزارت امور خارجه به مسائل او رسیدگی نموده و همه چیز به آرامش می رسد استراماچونی هرچه زودتر به ایران بازگشته و دوباره سکان راهنمایی استقلال را برعهده بگیرد.

ورمزیار در مورد حمایت طرفداران از استراماچونی و تیمشان گفت: خوشحالم که استقلال طرفدارانی اینچنین متعصب دارد. آنها در طول چند روز گذشته که استراماچونی از ایران رفت، به شدت پیگیر شرایط او بودند. طرفداران استقلال نشان دادند که می توانند هر کاری را انجام دهند. همانطور که آنقدر فشار آوردن که وزارت ورزش مجبور شد مدیرعامل استقلال را برکنار و به دنبال جانشین مناسب برای وی باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مدیرعامل استقلال زودتر معرفی گردد تا تیم لطمه نخورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل استقلال زودتر معرفی گردد تا تیم لطمه نخورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید