ناصرپور: تمرین کردن در اندیمشک سخت است، از قهرمانی آسیا به بعد تمرین کشتی نداشتم

به گزارش وبلاگ 3 جعبه، قهرمان کشتی فرنگی آسیا گفت: تمرین کشتی که نمی شود انجام داد، سالن ها بسته هستند، من تقریبا بعد از مسابقات قهرمانی آسیا دیگر تمرین کشتی نداشتم.

ناصرپور: تمرین کردن در اندیمشک سخت است، از قهرمانی آسیا به بعد تمرین کشتی نداشتم

پویا ناصرپور در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ 3 جعبه در خصوص پیگیری تمریناتش در شرایطی که اردوی تیم های ملی تعطیل شده، گفت: پیدا کردن باشگاه برای تمرین، معضلی شده اما با دو سه نفر از هم باشگاهی هایم به باشگاه بدنسازی می رویم و تمرین می کنم. تمرین کشتی که نمی شود انجام داد، سالن ها بسته هستند. من تقریبا بعد از مسابقات قهرمانی آسیا دیگر تمرین کشتی نداشتم.

عضو تیم ملی کشتی فرنگی در مسابقات جهانی نورسلطان با ابراز بی اطلاعی از شرایط پیش رو، ادامه داد: واقعا نمی دانم قرار است چه بشود. اردوها که لغو شده و ما در خانه تمرین می کنیم. اینجا شرایط تمرین کردن خیلی سخت است، تمرین کشتی نداریم. هر روز صبح فقط دو و تمرین هوازی انجام می دهیم.

این کشتی گیر جوان اندیمشکی در پاسخ به این سوال که چطور اصول بهداشتی را در تمرینات رعایت می کند؟ شرح داد: وسایل باشگاه را ضدعفونی نمی کنیم اما دستکش همراه مان هست و سعی می کنیم که حواس مان باشد و نکاتی که گفته شده را رعایت کنیم. امیدوارم این روزها زودتر تمام شود و به روال عادی تمرینات برگردیم.

ناصرپور که در هندوستان قهرمان آسیا شد، با اشاره به اینکه نمی داند برای وزن غیرالمپیکی او چه دورنمایی وجود دارد، گفت: من وزنم برای 60 کیلوگرم سبک است و زورم نمی رسد، در اردویی که لغو شد هم بچه های اوزان المپیکی را دعوت کردند، در 60 کیلوگرم هم که علیرضا نجاتی سهمیه گرفته است. نمی دانم قرار است مسابقات جهانی اوزان غیرالمپیکی برگزار شود یا نه. من تمرین می کنم و به آینده امیدوارم.

عضو تیم ملی کشتی فرنگی در خصوص شرایط مردم شهرش در مقابله با کرونا نیز گفت: قبلا مردم خیلی رعایت نمی کردند، اما بعد از اهواز، اندیمشک هم تعداد مبتلایانش زیاد شد و حالا چند روزی هست که مردم بیشتر از قبل به توصیه های بهداشتی عمل می کنند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ناصرپور: تمرین کردن در اندیمشک سخت است، از قهرمانی آسیا به بعد تمرین کشتی نداشتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناصرپور: تمرین کردن در اندیمشک سخت است، از قهرمانی آسیا به بعد تمرین کشتی نداشتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید