نتایج آزادکاران ما در هفته نخست لیگ راضی کننده بود

به گزارش وبلاگ 3 جعبه، علیرضا رضایی با بیان اینکه هفته نخست لیگ برتر کشتی آزاد با کم و کاستی هایی همراه بود به خبرنگاران گفت: در وهله اول خوشحالم که توانستیم رقابتهای لیگ برتر را با کسب پیروزی شروع کنیم، هرچند که بحث عدم استفاده از کشتی گیران رده امید باعث تغییراتی در سیستم تیم ما شد.

نتایج آزادکاران ما در هفته نخست لیگ راضی کننده بود

وی توضیح داد: به هر حال توانستیم به نتایجی که در نظر داشتیم برسیم، اما بعضی از کشتی ها نیز به رغم پیش بینی ما با نتایج پیروزی بخش همراه نبودند. به عنوان مثال شکست پیمان بیابانی از امیرحسین مقصودی که البته به رغم اینکه کشتی گیر ما نتیجه را واگذار کرد، اما حساسیت و زیبایی این مبارزه آنقدر زیاد بود که تمام تماشاگران را تحت تاثیر قرار داد.

مدیر فنی تیم کشتی دانشگاه آزاد ادامه داد: طبیعتا ارنج ما در دیدارهای بعدی با تغییراتی همراه خواهد بود و اگر کادر فنی صلاح دید از کشتی گیران خارجی هم استفاده خواهیم کرد. البته فعلا نمی توان در این خصوص اظهار نظر قطعی کرد و باید منتظر هفته بعدی لیگ و ارنج تیم حریف باشیم.

رضایی در انتها گفت: به هر حال امیدوارم رقابتهای لیگ کشتی رفته رفته به اوج حساسیت و بازده فنی رقابتها برسد، چراکه برگزاری چنین مسابقاتی می تواند تاثیرفراوانی بر روند رو به رشد کشتی داشته باشد. بدیهی است ممکن است در شروع لیگ با کم و کاستی های خاصی هم روبرو باشیم که بهتر است این نواقص در ادامه لیگ به حداقل برسد و در نهایت شاهد برپایی رقابتهایی در سطح عالی باشیم.

به گزارش وبلاگ 3 جعبه، تیم دانشگاه آزاد اسلامی در نخستین دیدار خود در هفته اول لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه های کشور که در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار گردید،توانست با نتیجه 7 بر 3 مقابل تیم تا ثبت جهانی توس به پیروزی دست یابد.

تیم دانشگاه آزاد در دیدار بعدی خود در رقابتهای لیگ برتر کشتی آزاد، روز 30 مهرماه در سالن سیدرسول حسینی شهر ساری به مصاف تیم رعد پدافند این شهر خواهد رفت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نتایج آزادکاران ما در هفته نخست لیگ راضی کننده بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتایج آزادکاران ما در هفته نخست لیگ راضی کننده بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید