هیوندای خودرویترانسفورماتور می سازد

به گزارش وبلاگ 3 جعبه، استودیوی جدید شرکت هیوندای موسوم به New Horizons به معنی افق های جدید روی طراحی خودروهایی به شکل فیلم مشهور ترانسفورماتورها یا تبدیل شوندگان کار خواهد نمود.

هیوندای خودرویترانسفورماتور می سازد

شرکت هیوندای در نمایشگاه فناوری CES 2019 چیزی شبیه به آنچه در یک فیلم علمی-تخیلی می بینیم را به نمایش گذاشت: یک وسیله نقلیه به نام Elevate Ultimate Mobility به معنای وسیله نقلیه افراشته متحرک که هر چرخ آن به یک پایه با قابلیت تنظیم ارتفاع متصل شده بود.

این طرح مفهومی می تواند از روی موانع عبور نموده و مسافران معلول و ناتوان را سوار کند و آنها را از جاهای مرتفع مانند پله ها به جلوی درب ورودی برساند.

اکنون هیوندای استودیویی به نام New Horizons را تاسیس نموده است که یک بخش جدید از این شرکت با هدف واقعی سازی این خودروها است.

جان سو سرپرست این پروژه که توسعه طرح مفهومی Elevate را بر عهده دارد، می گوید: ما قصد داریم اولین وسیله نقلیه کلاس ترانسفورماتور دنیا را ایجاد کنیم.

مطمئن نیستیم که هیوندای میخواهد چگونه مفهوم Elevate را توسعه دهد، اما با ظهور این بخش جدید برای شرکت و بخش تاکسی های پرنده، معین است که این شرکت برای آینده خود به چیزی بسیار فراتر از خودروهای سنتی چشم دارد.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "هیوندای خودرویترانسفورماتور می سازد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیوندای خودرویترانسفورماتور می سازد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید