پورشه رویای پرواز با خودرو را محقق می سازد

به گزارش وبلاگ 3 جعبه، شرکت پورشه با همکاری صنایع هواپیما سازی بوئینگ در کوشش برای فراوری خودرویی پرنده است.

پورشه رویای پرواز با خودرو را محقق می سازد

به گزارش خبرنگار ، شرکت خودروسازی پورشه میخواهد با همکاری صنایع حمل و نقل هوایی بوئینگ، اتومبیلی پرنده را طراحی و فراوری کند. پورشه حتی نمونه ای اولیه از خودروی پرنده این شرکت را ساخته و آن را مورد آزمایش قرار داده است.

فراوری خودرو های خاص پورشه به مناسب 10 سالگی پانامرا + تصاویر

پرواز با خودروهای پرنده همیشه رویای بسیاری از ماجراجویان و علاقه مندان به فیلم های علمی-تخیلی در سراسر دنیا بوده است. اگرچه سال های زیادی از اختراع هواپیماهای بزرگ و کوچک می گذرد و هم اکنون انسان ها به راحتی می توانند از یک نقطه کره زمین تنها در عرض چند ساعت به منطقه ای دیگر بروند ولی هنوز هم تجربیات جدید بسیار لذت بخش است. حال به نظر می رسد امروز بیش از گذشته به تحقق رویای پرواز با اتومبیل های پرنده نزدیک هستیم.

همکاری پورشه و بوئینگ برای ساخت خودروی پرنده

پورشه و بوئینگ برای فراوری خودروهای پرنده تفاهم نامه همکاری با یکدیگر امضا نموده اند. این دو شرکت قصد دارند با اتومبیل های پرنده نسل آینده، صنایع حمل و نقل را متحول نموده و امکان تردد با خودرویی کوچک در آسمان را مهیا سازند. بر اسناد اسناد و اطلاعات منتشر شده از شرکت پورشه، اتومبیل پرنده این شرکت تلفیقی از خودروهای بالگرد و خودروهای کنونی است. این وسیله نقلیه عجیب انرژی مورد نظر خود را به وسیله موتور الکتریکی تعبیه شده در آن تامین می نماید و به خوبی قادر به بلند شدن و فرود آمدن است.

مهم ترین چالش پیش روی بوئینگ و پورشه حفط ایمنی خودروی پردنده مشترک این دو شرکت است. مطمئنا هرگونه نقص فنی در وسیله نقلیه ای که پرواز می نماید و روی زمین حضور ندارد بسیار خطرناک تر از وسایل نقلیه روی زمین است و می تواند منجر به بروز حوادثی غیرقابل جبران گردد. خودروی آینده پورشه هیچ گونه آلایندگی فراوری نمی نماید و به زیبایی و با اطمینان پرواز می نماید.

خودروی Cezeri، اولین اتومبیل پرنده کشور ترکیه

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "پورشه رویای پرواز با خودرو را محقق می سازد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پورشه رویای پرواز با خودرو را محقق می سازد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید