کاربرد کاشی پشم چوب در ساختمان

به گزارش وبلاگ 3 جعبه، امروزه بسیاری از ساختمان ها از تجهیزات لازم برای کاهش ورود سر و صدا به داخل ساختمان استفاده میکنند اما گاهی اوقات ممکن است راهی برای ورود سر و صدا به داخل وجود داشته باشد که این امر آرامش ساکنین را بر هم میزند و اگر چاره ای اندیشیده نشود محیط خانه به فضایی عذاب آور و پر تنش تبدیل خواهد شد. با ایجاد مانع در جهت عبور صدا میتوان تا حدی از انعکاس صوت جلوگیری نمود و مانع از ورود آن به داخل ساختمان شد. عایق صوتی روشی مناسب برای جلوگیری از انتقال صوت میباشد و قابل نصب در مکان های مختلف ساختمان است.

کاربرد کاشی پشم چوب در ساختمان

امروزه نوعی کاشی از جنس پشم چوب فراوری میشود که عایقی مناسب برای ساختمان بوده و به راحتی قابل نصب میباشد. کاشی پشم چوب از ترکیب پشم چوب, سیمان, فیبر و آب بوده و قابل بازگشت پذیری به محیط زیست میباشد. این نوع عایق برای افرادی که دوستدار محیط زیست هستند انتخابی مناسب میباشد. ساختار کاشی پشم چوب به نحوی ست که راه های ورود صدا به طور کامل بسته میشود و اجازه ورود به داخل ساختمان را نمیدهد.

کاشی هایی که از پشم چوب ساخته میشوند وزن بسیار سبکی دارند و در رنگ, سایز و مدل های متنوع فراوری میشوند. استفاده از این کاشی ها نمایی بسیار زیبا در دکوراسیون داخلی ساختمان ایجاد میکند.

استفاده از این عایق صوتی علاوه بر ایجاد محیطی آرام به دلیل طرح بندی متنوع زیبایی بی نظیری به مکان مورد نظر میدهد. افراد طبق سلیقه خود میتوانند رنگ بندی مورد نظر را انتخاب نموده و آن را در هر مکانی نصب نمایند.

منبع: ساختمانچی

به "کاربرد کاشی پشم چوب در ساختمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاربرد کاشی پشم چوب در ساختمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید